Ernst en Bobbie vieren vakantie op een prachtig en liefelijk eiland. Ze gaan midgetgolfen en willen een stukje varen. Maar dan drijft de zeilboot weg zonder dat iemand erin zit. Ernst en Bobbie gaan achter de boot en komen onderweg een populair YouTube duo tegen ‘Gertjûh en Bertjûh’.
Familie
Ernst en Bobbie
Doen maar wat (3+)
Ernst en Bobbie genieten van een heerlijke vakantie. Wanneer ze willen gaan varen, vaart hun boot weg zonder dat iemand erin zet. Wat volgt is een hilarisch avontuur dat eindigt in het Tsjechische Gletschûh Witschûh.
Prijs: € 23,00
Prijs: € 23,00
Over de voorstelling
Alle hits van het duo komen voorbij. De voorstelling is extra bijzonder; het is het meest persoonlijke verhaal van de makers achter Ernst en Bobbie. De kinderen leren op speelse wijze wat echt is en wat niet op YouTube en social media.
Let op: je toegangsbewijs is exclusief pauzedrankje.
Veelgestelde vragen
Mag mijn kind bij mij op schoot en moet ik dan voor mijn kind een kaartje kopen?
Voor alle personen die een voorstelling bezoeken, dien je een geldig toegangsbewijs te kopen. Het is toegestaan om kinderen op schoot te houden, er moet echter wel een stoel gereserveerd worden i.v.m. de veiligheid (brandweervoorschrift). Let bij de kinder- en jeugdvoorstellingen op de leeftijdsindicatie!