In De avonturen van Ollie Oekie en Willie Woekie beleven twee jongens de spannendste avonturen. Ze nemen het op tegen zeemonsters en wolkgeesten, trekken door een fluisterbos waar de blaadjes zachtjes praten en ontmoeten een tovenaar en een draak. Onderweg krijgen ze hulp van het grappige kereltje Tuureluur, die hen door het hete Rommelrotsland leidt. Ook vliegen ze op de rug van grote vogels naar de grot van reus Greuzel. Gelukkig loopt alles uiteindelijk goed af!
Bibliotheek
Boekpresentatie 'De avonturen van Ollie Oekie en Willie Woekie'
Door Joost van de Schoor
Op 23 januari presenteert Joost van de Schoor zijn boek De avonturen van Ollie Oekie en Willie Woekie. Als vader vertelde Joost zijn kinderen graag zelfverzonnen verhaaltjes voor het slapengaan. Inmiddels is hij opa en heeft hij deze verhalen opgeschreven voor zijn kleinkinderen. Zo groeiden zijn verhaaltjes uit tot een echt kinderboek!
Meer over de boekpresentatie
Toen Joost merkte hoeveel plezier zijn kleinkinderen aan de verhalen beleefden, ontstond het idee om er een boek van te maken. Zo kunnen nog veel meer kinderen en (groot)ouders van zijn fantasierijke verhalen genieten!
Het boek is geschikt voor kinderen van 6 tot 10 jaar en is leuk om zelf te lezen of voorgelezen te krijgen. Een heerlijk verhaal vol spanning, avontuur en fantasie!

